Vestiyer & Gardırop

V-Drive

VDRIVE_BANNER_1946X938_01

Teknoloji ve estetiğin zirvesi V-Drive ile tanışın! Minimal etkilere sahip tasarımıyla öne çıkanken, sensörler aracılığıyla dokunmadan açılıp kapanabilen, %100 yerli teknoloji ile üretilen tek parça kapağıyla fark yaratıyor. Modülde bulunan ve her ortama uyum sağlayan renk geçişli aydınlatma sistemi ve her detayında tercih edilen fonksiyonel parçaları ile V-Drive sizin için tasarlandı.

Indigo

INDIGO_BEJ_BANNER_1946X938_02

Lüksü zarafetle bir araya getiren Indigo, mavinin huzur veren tonları ile ilk görüşte sizi kendisine çekecek. Eskitme gümüş ve eskitme bronz kulp seçenekleri ile vintage görünüme sahip Indigo, tac ve ışık bantları sayesinde mutfağınızda zamansız bir atmosfer oluşturuyor. Eşsiz tasarımı ile Indigo, bir mutfaktan beklediklerinizin ötesine geçiyor, keyifli bir hayatın başlangıç noktasına dönüşüyor.

Corallo

02 (7)

Zamansız çizgileri ve dikkat çekici tasarımı ile Corallo şıklığı mutfağınıza taşıyor.

Lusso

LUSSO_BANNER_1946X938_KULPSUZ_01

Şehrin kalbi Lusso ile artık mutfağınızda atıyor! Canlı tasarım, modern çizgiler ve akılcı çözümler bu mutfakta!

Sapphire

Seranit_Vanucci_Sapphire_7K_Aci_01

Yalınlığın etkileyiciliği Sapphire’de hayat buluyor. Asil hatları ve modern dokunuşlaryla Sapphire, stil sahibi ve karizmatik.

Zaffiro S

zaffiro

Zaffiro S yumuşak hatları ve zarif güzelliğiyle sizi büyüleyecek. Yeni renk seçeneği ve kavisli kuluplarıyla. Zaffiro S titiz detaylardan keyif alanların tercihi.

Opera

OPERA_889X500_06

Her anınıza değer katan zamansız ve kusursuz bir mutfak hayal edin; hayattan aldığınız keyfe keyif katacak tasarım çizgisi, kendinizi özel hissettiren, sıra dışı heyecanlara hayat veren mavi tonları ve kapakların üzerine uygulanabilen bronz, yaldız, gümüş, bakır renk seçeneklerine sahip Opera ile yaşam serüveninde keşfedecek çok maceranız olacak…

Capella

CAPELLA_CAM_1_FINAL_rev1

Gökyüzünün en parlak yıldızı mutfağınızda. Yepyeni renkleri ve heyecan uyandıran tasarımıyla mutfağınızın ışıldayan yıldızı Capella.

Matrix

Matrix

Modern bir tasarım anlayışıyla ahşaba hayat veren Matrix, çağdaş çizgileri ve tasarımıyla fütüristik bir mutfak tercih edenlerin vazgeçilmezi